O firmie

MIXER TECHNOLOGY SRL

Firma Mixer Technology SRL, z siedzibą w Torri di Quartesolo (Vicenza – Włochy) została założona w 1980 roku. Od swego powstania firma Mixer – łącząc doświadczenie z osiągnięciami techniki – projektuje, konstruuje i produkuje maszyny dla budownictwa, głównie urządzenia mieszające, tynkownice mechaniczne i systemy transportu wstępnie zmieszanych tynków.

Dzięki drobiazgowym badaniom poszczególnych komponentów i właściwości eksploatacyjnych swoich produktów, firma Mixer Technology SRL od lat z powodzeniem odpowiada na zapotrzebowanie klientów reprezentujących różne segmenty rynku. Jesteśmy obecni nie tylko na rynku włoskim, ale także m. in. w Hiszpanii, Francji, Niemczech, Anglii, Szwajcarii, Polsce, na Węgrzech, w Bułgarii, Serbii, Turcji, Tunezji, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Chinach oraz w Ameryce Południowej.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tej branży, jesteśmy w stanie zapewnić naszym włoskim i zagranicznym klientom kompletny zestaw usług, obejmujący – poza sprzedażą – usługi pracowników serwisu pomocnych w rozwiązywaniu wszelkich problemów technicznych.

Z myślą o zapewnieniu optymalnej jakości, firma Mixer Technology SRL konstruuje i produkuje wszystkie urządzenia we Włoszech, zgodnie z najbardziej surowymi wymogami przepisów i norm europejskich.

MASZYNY I URZĄDZENIA DLA BUDOWNICTWA

Mixer Technology SRL produkuje szeroki asortyment maszyn budowlanych, odpowiadających wymaganiom różnego rodzaju zastosowań: maszyny do natryskiwania, mieszarki, pneumatyczne systemy transportu wyrobów proszkowych do zapraw murarskich.

Ofertę uzupełnia szeroka gama sprężarek o różnych parametrach ciśnienia i osiągach, odpowiednich do rodzaju pracy i współpracujących urządzeń.

ROTORY I STATORY POMP

Mixer Technology SRL produkuje rotory i statory dla branży budowlanej od 1986 r. Firma opracowała kompletny asortyment urządzeń zdolnych zaspokoić potrzeby wszystkich klientów, niezależnie od branży, o parametrach przewyższających ich oczekiwania pod względem trwałości i wytrzymałości na obciążenia.

Modele statorów 1, 2, 3, 4, 5, 6 nadają się do wszystkich gotowych do użycia produktów na bazie wapna i cementu, tynków, wylewek samopoziomujących, klejów i produktów wykończeniowych. Można je stosować z wszystkimi dostępnymi na rynku urządzeniami trójfazowymi.

Do jednofazowych maszyn do natryskiwania polecamy nasze specjalne, wysokiej jakości modele statorów 13, 26, 30, 32.

 

MIXER Technology

ul. E. Imieli 30, 41-605 Świętochłowice
e-mail: info@wagner-polska.com.pl

tel: +48 (32) 346 3700

Aktualności
Pliki Cookies

Strona używa plików cookie w celu dostosowania usługi, w każdej chwili możesz zmienić preferencje obsługi plików w swojej przeglądarce.